fbpx

За сприяння "ВОЛІ" Надвірнянська міськрада припинить співпрацю з ТзОВ "Струмок". ВІДЕО

Політика 18:55, 25.01, 2019

Шантаж не пройшов. Надвірнянська міська рада припинить співпрацю з ТзОВ "Струмок". На позачерговому сесійному засіданні депутати вирішили не продовжувати підприємству договорів оренди котельні та центрального теплового пункту, що на вулиці Княгині Ольги, 9. Причин декілька: невиконання умов договору, заборгованість орендної плати та забруднення навколишнього середовища.

Зі скаргами на загазоване повітря через діяльність котельні "Струмка" до депутатів від партії "ВОЛЯ" та народного депутата Юрія Дерев’янка  неодноразово зверталися мешканці  центральних вулиць Надвірної: Котляревського, Княгині Ольга, Соломії Крушельницької. Дим з труб котельні потрапляв до їхніх помешкань не лише в час опалювального періоду, а цілорічно. 

"Коли вони здійснюють свою господарську діяльність, люди не мають можливості дихати, не можуть вікна навіть влітку відкрити. І дим йде не тільки від дров, вони палять усім підряд, що можна закинути в пічку", – говорить депутат Надвірнянської міськради від партії "ВОЛЯ" Володимир Монастирецький.

Також депутати віл "ВОЛІ" зверталися і в екологічну інспекцію та в санстанцію, аби вони провели аналізи викидів з труб котельні.   

"Згідно з відповідями цих інстанцій ніяких обстежень не проводилося, адже в них немає обладнання відповідного. Тому коли представники "Струмка" говорять, що все відповідає нормам, – це є обман", – каже Монастирецький.

Відтак, аби примусити депутатів продовжити договори оренди, керівництво ТзОВ "Струмок" вирішило продемонструвати мільйонні суми, які вони начебто вклали в комунальне майно за період оренди. Саме їх, каже юрист підприємства, вимагатимуть повернути з міського бюджету. 

"У разі розірвання або припинення договору "Струмок" буде захищати свої права. Тобто впродовж 3 місяців після припинення договору ми будемо просити Надвірнянську міську раду повернути нам 2,5 мільйони гривень за реконструкцію ЦТП і понад 9 мільйонів – за котельню", – зауважила представник ТзОВ "Струмок" Христина Кондур. 

Натомість депутати кажуть, що на такі покращення згоди не давали. Та й документального підтвердження мільйонних вкладень "Струмок" в сесійній залі не продемонстрував. Наразі навіть невідомо, кому саме підприємство надає тепло.

За словами начальника юридичного відділу Надвірнянської міськради Ярослава Дем’янчука, жодного документа про таке переобладнання міська рада не підписувала.

Історія шантажу ТзОВ "Струмок" тягнеться уже не перший рік, розповідає Володимир Монастирецький. Від цього неодноразово страждали школи міста.

"У 2016 та 2017 роках школа №1 та №2 не отримували тепло. Діти не ходили до школи лише через те, що "Струмок" методом шантажу хотів виторгувати для себе вигідні умови", – каже депутат.

Після таких "торгів" міська влада прийняла рішення спорудити модульну котельню на газі та відмовилася від послуг "Струмка". Термін дії договорів щодо оренди приміщень між міською радою і ТзОВ "Струмок" закінчується 30 квітня. До того часу депутати планують залучити аудиторську компанію, яка має перевірити мільйонні суми, які начебто струмок вкладав у поліпшення комунального майна.

На правах реклами

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: