При перевірці державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища виявили та зафіксували забруднення земель на території полів фільтрації спиртзаводу. Були відібрані проби ґрунту та проведені аналітичні дослідження у відділі інструментально-лабораторного контролю екологічної інспекції, інформує Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області.
За забруднення земель підприємству нараховано 281,894 тис. грн завданої довкіллю шкоди. Відповідальну посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. Видано припис на усунення виявлених порушень.
Нагадаємо, прокуратура перевіряє правомірність дій спиртзаводу в селі Підгайчики. Кримінальне провадження розпочали після поширення інформації про проблеми екології у ЗМІ.
Як повідомляв КУРС, люди погрожували перекрити дорогу, якщо завод не перестане отруювати їх.