fbpx

Заборонили препарат проти грипу та застуди

Здоров'я 13:21, 27.09, 2016

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж і використання таблеток від застуди та грипу "Вокасепт".

Заборона введена через те, що у перевірених зразках препарату (серії РСР151V01, РСР151V02 і РСР151V03) були виявлені складові, які не внесені до реєстраційних документів до препарату. Крім того, зразки з серії РСР151V02 не відповідали заявленим показникам "однорідність маси".

У зв’язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов’язала всі суб’єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування препарату, негайно перевірити наявність "Вокасепту" всіх серій і вилучити їх з обороту для подальшої утилізації або повернення виробнику.

"Розпорядження про заборону після публікації в терміновому порядку доводиться до відома кожної аптеки та інших об’єктів, і ті зобов’язані невідкладно виконати його вимоги, після чого надати звіт до територіального органу Держслужби", – повідомив начальник Департаменту комунікацій Держлікслужби Микола Холоденко, пише сайт znaj.ua. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: