fbpx

Забудовник більше місяця не може зібрати для суду документи щодо оренди ділянки біля озера

Суспільство 13:06, 14.07, 2015

В Івано-Франківському господарському суді триває розгляд справи щодо визнання договору оренди земельної ділянки біля міського озера недійсним за позовом ГО "Поступовий гурт франківців" до Івано-Франківської міської ради та Товариства з обмеженою відповідальністю "Розважально-відпочинковий центр Гаразд".

На судовому засіданні представник громадської організацій поклопотав про долучення до матеріалів копії проекту дитячого майданчика, створення якого підтримує громадськість. Наразі майданчик не може бути реалізований через наявність сумнівного договору міської влади з ТзОВ "Гаразд". Він також зазначив, що "Поступовий гурт франківців" виграв грант і планує спрямувати кошти на будівництво дитмайданчика.

Представник  відповідача Валерій Селянін зазначив, що у проекті майданчика немає жодних документів, які підтверджують право на використання земельної ділянки.

"Тут намальовані якісь ядерні взриви", – сказав Селянін.

Представник "Поступового гурту франківців" пояснив, що зараз право на користування земельною ділянкою оскаржується в судовому процесі і не може бути реалізоване громадською організацією.  

Представник Івано-Франківської міської ради зазначив, що, на його думку, громадська організація має право претендувати на створення дитмайданчика на обговорюваній ділянці і за таких умов порушено її право.

На засіданні, яке відбулось 9 червня, суд зобов’язав ТзОВ "Розважально-відпочинковий центр Гаразд" надати ряд документів, серед яких оригінал договору оренди землі та інші. Відповідач не виконав зобов’язань і не надав їх. Селянін пояснив, що зараз веде декілька справ за позовами "Поступового гурту франківців" і тому не підготував їх.

Представник позивача запропонував повторно витребувати документи. Суддя Петро Матуляк підтримав пропозицію.

"Ми ж просили вас подати документи до справи. Рахуйте, від початку пройшло вже більше місяця. Ви повинні були їх вже надати. За цей період можна було вже нові документи підготувати", – зауважив Матуляк.

Виявилось, що кількох днів на збір документів для відповідача недостатньо. Тому в судовому засіданні оголосили перерву до 4 серпня.

Нагадаємо, Гасимов вимагає продовжити договір оренди ділянки біля міського озера, на якій ПП "Вамбуд" зводить житлові багатоповерхівки. Термін дії договору закінчився у березні цього року. Під тиском громадськості, яка вимагає зупинити незаконну забудову рекреаційної території, міськвиконком рекомендував не продовжувати договір з Гасимовим. Підприємець звернувся до суду і виграв його. Після цього франківці вимагали покарати суддю за прийняте рішення.

В Окружному адмінсуді за ще одним позовом ГО "Поступовий гурт франківців" до ДАБІ в Івано-Франківській області щодо скасування декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції про початок і виконання будівельних робіт на ділянці поблизу міського озера розгляд справи перенесли на вересень. Наразі будівництво призупинили

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: