fbpx

Ріяфет Гасимов не з'явився на перше засідання комісії з питання забудови міського озера

Суспільство 19:00, 15.06, 2015

Сьогодні у міського голови Віктора Анушкевичуса розпочалось перше засідання комісії з питань забудови зеленої зони біля міського озера.

Представник юридичного відділу МВК Надія Кедик поінформувала присутніх про судові справи, які ведуться щодо забудови території біля міського озера.

Ріяфет Гасимов на засідання комісії не з'явився, але є присутній його представник. Представники громади поцікавились у нього, чи законно ведеться забудова.

"Забудовник будує відповідно до проекту забудови, який в нього є, – відповів на питання представник Гасимова.  Всі ці питання розглядаються зараз в судовому порядку".

Представники громади також поцікавились у Віктора Анушкевичуса, чи наразі ведеться забудова біля озера. Анушкевичус відповів, що він не може сказати, бо був у відрядженні.

"Я бачив проект забудови, там є і сквер, і тенісні корти. Я казав забудовнику: якщо б ти почав забудову з тенісних кортів, то, можливо, і не було б такого спротиву громади",  сказав Анушкевичус.

Нагадаємо, комісія створена за рішенням міської ради. До її складу ввійшли представники міськвиконкому, громади, орендарі двох ділянок – Ріяфет Гасимов і Костянтин Бородайко.

Завтра відбудеться третє судове засідання у справі Ріяфета Гасимова до міського голови Віктора Анушкевичуса та міської ради щодо продовження договору оренди земельної ділянки біля міського озера.

Читайте також: "Поступовий гурт франківців" подав клопотання про скасування будівництва на міському озері.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: