fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Законопроект Насалика-Южаніної, який має збільшити бюджет Франківська, парламент повторно розгляне за два дні

Законопроект Насалика-Южаніної, який має збільшити бюджет Франківська, парламент повторно розгляне за два дні

Політика 15:08, 10.11, 2015

Законопроект 2388 а, який регулює сплату акцизного податку з продажу нафтопродуктів, має бути повторно розглянутий Верховною Радою 12 листопада.

Про це в Івано-Франківську повідомила народний депутат Ніна Южаніна, яка є співавтором законопроекту разом із Ігорем Насаликом.

Нагадаємо, законопроект має скасувати можливість торговців нафтопродуктами не платити акцизи з роздрібного продажу до місцевих бюджетів. Минулого тижня парламент провалив голосування за цей проект, що Ігор Насалик назвав результатом лобізму інтересів нафтотрейдерів.

"Законопроект направлений на те, щоби база оподаткування була більш чітко виписана. Аби не було уникнення оподаткування з боку деяких суб’єктів підприємницької діяльності, які можуть читати норми закону на свою користь. А також порушень з боку податкового органу – тому що адміністрування теж є складне, його можуть трактувати по-різному, а це є корупція.

Ігор Степанович працював із усіма депутатами з технічної частини, я працювала з податкової частини. При тому, коли законопроект розглядався на Комітеті з питань податкової та митної політики, зауважень до нього взагалі не було. Але в залі деякі депутати почали говорити про те, що він призведе до збільшення ціни на бензин, чого не може бути допущено зараз по відношенню до збіднілого народу. Що це − додаткові податки. Але ми з Ігорем Степановичем зрозуміли – щось відбулося, нашу ідею перекручували і наглим чином почали говорити про неї принципово інші речі", − розповіла Ніна Южаніна.

За її словами, одразу після цього інциденту вона та Насалик звернулися до голови Верховної Ради, аби повернути проект на повторний розгляд парламенту.

"Ми попрацювали із своїми колегами в Комітеті – і майже всі колеги вибачилися за той незрозумілий хаос, який відбувався в сесійній залі. Ми будемо наполягати на тому, щоби його повернули до зали, щоби його розглянути і за нього проголосувати. Ми з Ігорем Степановичем зараз над цим і працюємо – я проводжу роботу в Комітеті, а він з усіма депутатами, які чогось в цьому проекті не зрозуміли. Закон має бути повернутий до зали вже в цей четвер", − заявила Южаніна.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: