fbpx

Запрутянська громада вивчає можливості об’єднання

Суспільство 09:25, 08.08, 2018

У с. Джурів Снятинського району відбувся круглий стіл з питань можливостей утворення Запрутянської ОТГ за участю представників Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми "U-LEAD з Європою", Руслана Панасюка та Максима Чопея. Участь в обговоренні перспектив створення ще однієї громади взяли голови сільських рад сіл Видинів, Горішнє Залуччя, Джурів, Завалля, Княже, Новоселиця, Попельники, Прутівка, Тучапи та Хутір-Будилів.

Під час зустрічі йшлося про перспективи утворення та фінансові можливості потенційної Запрутянської об’єднаної територіальної громади.
"Це об’єднання ініційоване самими головами сільських рад, оскільки у них є бачення утворення ОТГ в такому форматі, який наразі не передбачений Перспективним планом. Все залежить від ініціаторів об’єднання, наскільки це спрацює і буде реалізовано. Тільки велике бажання людей, які проживають на цій території, та представників місцевого самоврядування дасть можливість утворити цю громаду", – каже радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

У такому форматі громада може мати достатню кількість населення (понад 14 тисяч мешканців) і потужний бюджет, в якому за розрахунками власні доходи в умовах об’єднання можуть скласти понад 16 млн грн. Тож база та перспективи для розвитку є. Проте наразі тривають консультації між потенційними суб’єктами об’єднання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: