fbpx

Заступник голови ОДА Сергій Адамович вибачився перед «Правим сектором» та Народною самообороною

Політика 18:28, 16.05, 2014

Минулого тижня між заступником голови Івано-Франківської ОДА Сергієм Адамовичем та представниками громадських об’єднань виник конфлікт. Чиновник дозволив собі різке спілкування з громадськістю та зажадав звіту «Правого сектору» та Народної самооборони.

Конфлікт виник на одній із робочих нарад під головуванням Сергія Адамовича. Представники Координаційної ради, до якої входять кілька постмайданних громадських організацій, засипали Адамовича питаннями. Той обурився і захотів звіту керівників «Правого сектору» та Народної самооборони за період діяльності. Тож активісти викликали заступника губернатора на «співбесіду».

На самій зустрічі Координаційна рада зажадала вибачень від Сергія Адамовича. Проте він не одразу піддався. Близько години активісти сперечалися та обговорювали манеру його поведінки та аналізували ситуацію. Адамович кілька разів просив забути про конфлікт та «перегорнути сторінку». Зрештою, він визнав, що спілкувався занадто емоційно й відмовився від звітів громадських організацій.

«Я не мав наміру вас ображати. Якщо ви це сприйняли як образу, то прошу вибачення», — сказав Адамович.

В підсумку представники Координаційної ради висловили бажання двічі на місяць заслуховувати звіт заступника голови Івано-Франківської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: