fbpx

Заступник міністра агрополітики подякував прикарпатським підприємцям за гарний врожай

Суспільство 10:16, 25.11, 2015

Під головуванням першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського провели селекторну нараду з питань завершення комплексу осінньо-польових робіт, зокрема посіву озимих зернових культур для урожаю наступного року та стану їх посівів.

У нараді взяли участь представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та керівники підприємств і установ системи агропромислового комплексу області, повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

Під час спільного обговорення проблемних питань агропромислової галузі перший заступник міністра відзначив плідну роботу аграріїв та подякував їм за гарний врожай.

Принагідно зауважимо, що на Прикарпатті завершено посів озимих зернових культур на площі 66,1 тис. га, з них: озимої пшениці – 55,1 тис. га, озимого жита – 2,9 тис. га, озимого ячменю – 8,1 тис. га, крім того, озимого ріпаку 19 тис. га.

Проводиться відповідний моніторинг стану посівів озимих культур.

Як зазначають у департаменті агропромислового розвитку ОДА, у доброму та задовільному стані знаходиться понад 90% площ озимих зернових та 100% озимого ріпаку, що дає підстави сподіватися на добрий урожай у наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: