fbpx

Заступник начальника обласної рибоохорони вважає, що на нього збирають компромат, щоби "злити"

Суспільство 15:00, 28.08, 2015

Заступник начальника Івано-Франківського обласного управління охорони рибних ресурсів та наразі в.о. начальника управління Володимир Жовнірович звинувачує одного з інспекторів у навмисному розпалюванні внутрішнього скандалу та зазіханні на його "крісло".

Посадовець відреагував на матеріал КУРСУ  від 17 серпня 2015 року.

За словами Володимира Жовніровича, рибінспектор надав неправдиву інформацію з приводу пошкодженого сейфу, оскільки переслідує кінцеву мету обійняти його посаду – заступника начальника Івано-Франківського обласного управління рибоохорони. 

"Людина, яка надала Вам неправдиву інформацію, свідомо ввела в оману всіх читачів Вашого сайту, так як вона ініціативно визвала працівників міліції і перебувала з ними до закінчення слідчих дій щодо цілісності сейфу та читала зазначені документи. Просто вказаній особі конче потрібний компромат на мене, бо пообіцяли місце заступника начальника Управління, якщо мене "злиють", – написав пан Жовнірович. 

Він стверджує, що ніякого злому сейфу з бухгалтерською документацією не було, ніякої фінансової перевірки не ведеться.

"Відповідно проти мене та колишнього начальника Івано-Франківськрибоохорони Викалюка В.Б. кримінальних порушень не ведеться", – зазначив заступник скандальновідомого начальника рибінспекції. 

Читайте також: В обласному управлінні рибоохорони скандал: зламали сейф із бухгалтерськими документами

Посадовець посилається на пояснюючі з МВС та від бухгалтера, яка виявила пошкодження пластилінової пломби на сейфі. 

"У мене і моїх колег склалося враження, що сейф відчиняли", – написала бухгалтер через кілька годин після того, як з цього приводу викликали міліцію. І попросила припинити розгляд повідомлення про пошкодження відтиску печатки при опломбуванні сейфа.

Заступник начальника обласної рибоохорони вважає, що на нього збирають компромат, щоби "злити" 1

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: