fbpx

Засудженим до 180 років тюрми франківським музикантам можуть зменшити термін, – МЗС

Суспільство 15:36, 22.07, 2018

Сергію Шваюку та Петру Литвинчуку, які засуджені у Греції за перевезення нелегальних мігрантів, можуть зменшити термін ув'язнення.

Про це заявив у коментарі "Українській правді" заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

За інформацією консула, який був присутній на судовому засіданні, адвокат готує апеляцію на рішення суду, який ув'язнив двох українців – Сергія Шваюка і Петра Литвинчука – на 180 років.

Кирилич підкреслив, що верхньою межею санкції за таке правопорушення є 25 років.

"Цифри, що є вищими, ніж 25, – морально-пропагандистські або превентивні", – вважає Кирилич.

За його словами, аналіз вироку дає підстави вважати, що суд вперше за останні 3 роки застосував найменший коефіцієнт  6 років за кожного перевезеного нелегального мігранта.

"Є підстави сподіватися, що 6 років за кожного буде зменшено до 5, а це означатиме перекваліфікацію статті на 1/5 або 1/3 терміну загального відбуття терміну покарання (т. зв. "філакіси") і  звільнення, можливо, через нетривалий проміжок часу",  зазначив представник МЗС.

Як повідомляв КУРС, у Греції двох франківців – фронтмена Familia Perkalaba Сергія Шваюка і Петра Литвинчука – ув'язнили на 180 років за звинуваченням у незаконному перевезенні мігрантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: