fbpx

Завершилась чергова зміна соціального табору "Артек-Буковель". ФОТО

Суспільство 08:20, 05.06, 2018

За сприяння благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" у туристичному комплексі "Буковель" завершилась чергова зміна соціального табору "Артек-Буковель". Цього разу в Карпатах відпочивали більш як шість сотень школярів.

Учні з Івано-Франківська мали можливість взяти участь у розіграші путівок до табору. До них, з ініціативи народного депутата України Віктора Шевченка, приєднались також школярі 8-10 класів із Калуша та Калуського району.

Крім традиційних змагань, зустрічей, майстер-класів, квестів та ігор, артеківці цього разу мали ще одне цікаве свято. Державна служба зайнятості запросила у Буковель представників більш як двох десятків професій. Тож діти могли побувати у ролі пожежників, експертів-криміналістів, перукарів чи артистів.

"Якщо готувати профільних спеціалістів починаючи зі шкільної парти, то у майбутньому ми отримаємо справжніх фахівців у своїй справі. Саме на професіоналах тримається добробут країни. Тому важливо допомогти дітям визначитись із вподобаннями та професією якомога швидше", – зазначив Олександр Шевченко.

Крім того, артеківців вчили робити свічки та навіть доглядати бджіл. На думку організаторів, якщо вмієш щось робити власними руками, то завжди зможеш заробити собі на життя.

"Надзвичайно важливо, аби діти визначились із майбутньою професією. Адже, на жаль, сучасна українська школа не дає такої можливості. Тому в такій ігровій цікавій формі вони можуть зрозуміти, що саме їх цікавить, та у подальшому розвивати свої вміння і таланти", – зазначив Віктор Шевченко.

Артеківці від свята професій були у захваті. Бо протягом дня серед усього різномаїття фахів намагались знайти той, що найбільше підходить.

Загалом за тиждень відпочинку в Карпатах встигли чимало. Насичена активностями та творчими розвагами програма табору нікого не залишила байдужим. Кожна дитина знайшла собі розвагу до смаку.

Наступний розіграш путівок в дитячий табір "Артек-Буковель" від благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" відбудеться вже восени.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: