Роботи представляли у таких відділеннях: "Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство" – 7 робіт; "Мовознавство" – 4 роботи; "Філософія та суспільствознавство" – 9 робіт; "Історія" – 9 робіт; "Науки про Землю" – 1 робота; "Технічні науки" – 1 робота; "Фізика" – 1 робота; "Математика" – 2 роботи; "Економіка" – 1 робота; "Хімія та біологія" – 13 робіт; "Екологія та аграрні науки" – 7 робіт.
Програма роботи кожної секції передбачала заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних робіт із базових дисциплін та захист наукових досліджень, інформує прес-служба департаменту освіти і науки.
За рішенням журі Конкурсу переможцями визначено 48 учасників від закладів освіти Івано-Франківської міської ради:
І місце – 15учнів;
ІІ місце – 19 учнів;
ІІІ місце – 14 учнів.
Перше місце здобули:
· Гафійчук Христина (секція французької мови; науковий керівник – Олександра Кондрат);
· Королевич Соломія (секція фольклористики; науковий керівник – Марія Грицишин);
· Владика Софія (секція літературної творчості; науковий керівник – Марія Грицишин);
· Бойчук Оксана (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Зоряна Лукомська);
· Зеляк Назарій (секція правознавства; науковий керівник – Юлія Кернякевич);
· Іванюк Михайло (секція теології, релігієзнавства та історії релігії; науковий керівник – Росина Іваночко);
· Павлюк Наталія (секція історії України; науковий керівник – Богдан Максимець);
· Мацюк Софія (секція етнології; науковий керівник – Володимир Половський);
· Лагойда Михайло (секція кліматології та метеорології; науковий керівник – Ольга Яремко);
· Тринога Мирослав (секція математики; науковий керівник – Анатолій Казмерчук);
· Валовіна Неля (секція біології людини; науковий керівник – Надія Дейчаківська);
· Метошоп Олександра (секція мікроекономіки та макроекономіки; науковий керівник – Жанна Бородуліна);
· Губаль Зоряна (секція екології; науковий керівник – Наталія Кокар);
· Гнєзділова Дарія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Софія Савчук);
· Дмитрів Анастасія (секція селекції та генетики; науковий керівник – Артур Сіренко).
Друге місце здобули:
· Плитус Дарина (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Світлана Турчин);
· Мальована Діана (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Софія Сіренко);
· Баніцька Антонія (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Марія Клепар);
· Рибчук Артур (секція літературної творчості; науковий керівник – Софія Сіренко);
· Цідило Ольга (секція філософії; науковий керівник – Володимир Половський);
· Яблінчук Марія (секція педагогіки; науковий керівник – Лідія Плетеницька);
· Тітко Максим (секція археології; науковий керівник – Артур Сіренко);
· Гавадзин Тетяна (секція історичного краєзнавства; науковий керівник – Богдан Максимець);
· Басараб Софія (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Володимир Половський);
· Шлапак Нікіта (секція науково-технічної творчості та винахідництва; науковий керівник – Наталія Буяк);
· Йосипенко Ярема (секція експериментальної фізики; науковий керівник – Лариса Йосипенко);
· Тітко Максим (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Артур Сіренко);
· Шийка Марко (секція медицини; науковий керівник – Марія Мельник);
· Максимів Микола (секція медицини; науковий керівник – Артур Сіренко);
· Барбанова Юлія (секція валеології; науковий керівник – Софія Савчук);
· Волощук Наталія (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);
· Кунець Вероніка (секція охорони довкілля та раціонального природокористування; науковий керівник – Наталія Кокар);
· Бурмей Валентина (секція лісознавства; науковий керівник – Наталія Кокар);
· Безрука Анастасія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Надія Дейчаківська).
Третє місце здобули:
· Мельничук Вадим (секція української мови; науковий керівник – Оксана Мельничук);
· Ступар Софія (секція англійської мови; науковий керівник – Ірина Бойчук);
· Павленко Анастасія (секція англійської мови; науковий керівник – Наталія Шелест);
· Зеляк Назарій (секція філософії; науковий керівник – Світлана Турчин);
· Семенів Любомир (секція педагогіки; науковий керівник – Вікторія Стинська);
· Тітко Максим (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Світлана Уварова);
· Нікітін Володимир (секція прикладної математики; науковий керівник – Андрій Соломко);
· Шевчук Ірина (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);
· Дземан Софія (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);
· Тимочко Діана (секція валеології; науковий керівник – Надія Дейчаківська);
· Королевич Соломія (секція психології; науковий керівник – Богдан Грицишин);
· Грабовська Данута (секція психології; науковий керівник – Володимир Половський);
· Крохмалюк Євген (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);
· Калиновська Ольга (секція екології; науковий керівник – Оксана Михайлюк-Заморока).
14 учнів франківських шкіл ввійшли до складу обласної команди і братимуть участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.