fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Заява політичної партії "Організації Українських Націоналістів" (ОУН) щодо другого туру виборів міського голови Івано-Франківська

Заява політичної партії "Організації Українських Націоналістів" (ОУН) щодо другого туру виборів міського голови Івано-Франківська

Суспільство 12:59, 05.11, 2015

Дорогі іванофранківці!

  

Так сталося, що під час нинішніх місцевих виборів кандидати від ОУН та інших націоналістичних середовищ не брали участь у виборах. Внаслідок цього під час перегонів партія "Свобода" отримала "монополію на націоналізм" і в результаті її кандидат вийшов у другий тур виборів міського голови.

Отож, постає питання: що робити в другому турі виборів? Не брати участі в голосуванні, псувати бюлетені? Ні, це означатиме позбавити себе можливості нарешті змінити владу в нашому Івано-Франківську, залишити при владі псевдопатріотів та корупціонерів, зберегти корупційні схеми, які діють в місті останні роки.

ОУН вважає, що задля кардинальної зміни влади в Івано-Франківську, задля перемоги громади усім політичним партіям треба забути про свої політичні амбіції, усім прихильникам кандидатів, які не пройшли перший тур, треба об'єднатися та рятувати Івано-Франківськ від тієї влади, яка обкрадала й нищила наше місто.

За умов, що склалися в другому турі виборів, вважаємо достойним кандидатом, котрий дає місту шанс на оновлення, Ігоря Насалика. Ми переконані, що патріотизм – це не порожні слова, а конкретні справи, це відповідальність і любов до своєї землі. Наприклад, наразі ми бачимо, що Ігорем Насаликом зроблені конкретні кроки щодо створення в Івано-Франківську "Пантеону героїв" та перепоховання в українській землі сина України Євгена Коновальця, могила якого поки що знаходиться в м. Роттердам (Голландія).

Закликаємо іванофранківців нівелювати у другому турі партійну приналежність кандидатів і дивитися на їхні конкретні справи, на фах господарників, зважати на перспективу, яку отримає Івано-Франківськ.

Давайте подумаємо, чи потрібен нам міський голова, якого поставлять "будівельні барони" і "базарні генерали", який, будучи зобов'язаний доморощеним міні-олігархам фінансуванням своєї виборчої кампанії, стане їхньою маріонеткою навіть із супернаціоналістичними гаслами? Чи місту потрібен ґазда і господар, патріот, людина конкретних справ, який уже засвідчив свій фах у сусідньому Калуші?

15 листопада закликаємо всіх проголосувати за Ігоря Насалика! За нашу з Вами перспективу та докорінне оновлення Івано-Франківська!

Будьмо активні у другому турі й скористаємося шансом добра і перспективи славному Франковому місту!

Слава Україні!

Почесний Голова ОУН 88-річний ветеран ОУН і УПА

Ілля Сливінський

Голова ОУН, член Крайового Проводу Народного Руху України 1990-93 років, ініціатор             відкриття  першого пам'ятника Герою Степану Бандері в Старому Угринові в 1990 році

                         Віталій Цапович

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: