fbpx

Зберігання алкоголю з підробленими акцизними марками коштувало франківському підприємцю 17 тисяч гривень

Економіка 08:33, 15.07, 2015

В Івано-Франківську працівники оперативного управління ДПІ в ході проведення оперативних заходів виявили алкогольні напої з марками акцизного податку з ознаками підробки.

Зазначена продукція зберігалася у магазині, який орендується підприємцем – фізичною особою, повідомили  0342.ua в управлінні правової роботи Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Експертиза, що її провели у державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі УМВС в Івано-Франківській області, встановила, що марки акцизного податку на алкогольні напої за способом нанесення зображень та первинними елементами захисту не відповідали маркам акцизного податку на алкогольні напої, які знаходяться в офіційному обігу.

Враховуючи ці факти, податківці прийняли рішення про застосування до фізичної особи-підприємця фінансової санкції, передбаченої ст. 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

За висновком експерта було встановлено підроблення марок акцизного податку, відтак на порушника наклали штраф у мінімально встановленому розмірі  17 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: