На ньому футболісти були поділені на дві команди та провели між собою двосторонку. В підсумку "чорні" перемогли "червоних" з рахунком 3:1. Також стало відомо, що найближчої суботи збірна області проведе товариський матч.
Суперником нашої команди буде ФК "Сталь" (Дніпродзержинськ), яка завітає до Калуша в рамках передсезонного тренувального збору. Матч розпочнеться о 17:00 на стадіоні "Хімік", пише sport.if.ua.
А 12 липня підопічні Романа Драгана в Стрию (Львівщина) поміряються силами із ФК "Скала".