Жіноча Суперліга: "Франківськ-ПНУ" вдома обіграв "Вінницькі Блискавки"

Спорт 18:43, 23.12, 2018

У жіночій Суперлізі 23 грудня відбулися два матчі. Під завісу року продовжили дивувати у гарному плані "Вінницькі Блискавки". Їхня боротьба на виїзді з БК "Франківськ" була вкрай запеклою. Щоправда, цього разу гору взяли господарки.

Вінниця вела боротьбу з господарками протягом усього матчу. Так, після виходу вперед у першій чверті далі підопічним Олександра Підлужняка доводилося майже увесь час наздоганяти, пише Ukrbasket.net.

На екваторі останньої чверті Франківськ після кидків Мбайє і Огороднікової двічі фіксував перевагу на рівні +8. Проте на останній хвилині гості змогли відновити рівновагу. З лінії штрафних не схибила Гаїв. Вона ж за кілька секунд ледь не закинула з-за дуги, але триочковий кидок мети не досяг, натомість досвідчена Білоцерківська не схибила 63:61.

Гравець Франківська Огороднікова оформила дабл-дабл (18оч+11пб). Команда з Прикарпаття довела переможну серію до трьох матчів. Лише у неї та "Київ-Баскета" по 2 поразки у пасиві.

Франківськ-ПНУ – Вінницькі Блискавки 63:61 (16:15, 20:17, 13:13, 14:16)