fbpx

ЖК "MILLENNIUM APARTMENTS" – надійне будівництво на фундаменті з паль

Економіка 16:19, 16.05, 2018

Івано-Франківськ у сфері будівництва динамічно розвивається. Саме тому перед кожною людиною, яка планує придбати квартиру, стоїть проблема вибору безпечного, якісного та доступного житла.

Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" вирішила розповісти та показати особливості будівництва багатоповерхових будинків на початковому етапі у житловому комплексі "MILLENNIUM APARTMENTS".

"Одні з найбільш відповідальних робіт при будівництві відбуваються на початковому етапі, оскільки закладається фундамент майбутнього будинку. Цей етап будівництва ЖК "MILLENNIUM APARTMENTS" ми спільно проводимо з нашими багаторічними партнерами та професіоналами – компанією ЗАТ "Прикарпатспецбуд", – зазначив директор будівельної компанії "МЖК Експрес-24" Олекса Салига.

ЗАТ "Прикарпатспецбуд" – компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері загальнобудівельних робіт, яка профільно займається різними методами встановлення залізобетонних паль.

ЖК "MILLENNIUM APARTMENTS" – надійне будівництво на фундаменті з паль 1

"При будь-якому будівництві в Івано-Франківську потрібно враховувати особливості географічного розташування міста – у межиріччі Бистриці Надвірнянської і Бистриці Солотвинської. По всьому Івано-Франківську у верхньому шарі ґрунту є підземні води, які потрібно брати до уваги при закладанні фундаменту. При будівництві ЖК "MILLENNIUM APARTMENTS" ми використовуємо залізобетонні палі, які ми "забиваємо" в ґрунт на 9-11 метрів. При монтуванні таких паль ми проходимо верхні ґрунти і доходимо до більш твердої основи, яка і слугує опорою для майбутнього фундаменту", – заявив голова правління ЗАТ "Прикарпатспецбуд" Михайло Руско. 

ЖК "MILLENNIUM APARTMENTS" – надійне будівництво на фундаменті з паль 2

"Паля – це конструкція, яка дозволяє перенести вагу на непромерзаючі і більш стійкі за несучою здатністю шари ґрунту, що розташовані на значній глибині. Буронабивні палі – це ідеальний варіант у сучасному будівництві в Івано-Франківську. Фундамент з палями є більш надійним, безпечним і гарантуватиме міцність та довговічність будинку”, – зазначив голова правління ЗАТ "Прикарпатспецбуд" Михайло Руско. 

Будівельна компанія "МЖК ЕКСПРЕС-24" підготувала для потенційних покупців ряд програм, за якими можна придбати житло у наших житлових комплексах.

За деталями звертайтеся за телефоном 050 433 14 03 або за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: