fbpx

Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ

Суспільство 17:55, 31.10, 2014

Російський телеканал "НТВ" спробував замовити журналістці Громадського Насті Станко матеріал про те, чи підтримують українську армію на території АТО та "чи не краще залишити їх у спокої".

"Анастасіє, добрий день! Скажіть чи можливо з вами попрацювати? Щоб ви зробили нам сюжет з нашим відео та вашим стендапом і загальним текстом. Для каналу НТВ", – йдеться у повідомленні, що отримала журналіст від Вікторії Петрової, передає Громадське ТБ.

Далі співробітниця російського телеканалу детально описала, що має бути у сюжеті: "Жителі, яких "звільнили" від сепаратистів, не дуже люблять своїх "визволителів", а деякі з місцевих хотіли б повернутися під контроль сепаратистів. Місцеві мають багато претензій до українських солдатів".

Вікторія Петрова попросила Станко дізнатися у мешканців на Сході, чи підтримують вони українську армію, чи багато таких, чи хочуть ці люди жити в Україні та "чи не краще залишити їх у спокої".

На каналі також наголосили, що "звичайно, заплатять по вестерн юніону".

Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 1 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 3 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 5 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 7 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 9 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 11 Журналістці з Тлумаччини пропонували зняти сюжет для російського НТВ 13

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: