fbpx

Журналісти показали, як живуть "британобандерівці"

Суспільство 20:59, 08.12, 2015

Спальники, "фліски", берці, шерстяні светри – ними до стелі завалені всі кімнати непримітної будівлі в середмісті Лондона. Тут волого, як у підвалі, а по стінах – портрети Коновальця, Шухевича та інших повстанців. Ну геть чисто криївка УПА. "Британобандерівці", – жартують господарі приміщення, волонтери руху "Лондон Євромайдан".

Українці, які живуть в столиці Англії, згуртувались під час подій на Майдані, а як почалась війна на Донбасі, стали за безцінь викуповувати з британських військових баз цілком нові та якісні речі для української армії. Лондонці шлють на Схід автомобілі, безпілотники, ліки, дитяче харчування, навіть придбали коштовний біонічний протез. Загалом за весь час переправили в Україну вже понад 50 тонн гуманітарних вантажів, і ще готові стільки ж слати, та без волі держави і реальних реформ хлопці на війні й далі стоятимуть голі-босі, – каже активістка Наталя Равлюк, пише Громадське.

Вже понад рік Україна не може призначити свого посла в Англії, тобто в умовах війни перед державою-партнером зовсім не лобіюються інтереси України,  обурені волонтери. Також у них претензії до військової системи закупівель: "Тактичні рюкзаки 30 літрів ми купуємо по 5 фунтів (185 грн), Міноборони ж чогось примудряється купувати його за скількись тисяч", – не розуміє волонтерка.

Зараз британські українці збирають на нове авто та безпілотник для 93-ї бригади.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: