вівторок, 22 січня

Ковалі, байкери, християнський марш: жваві вихідні у Франківську

Цього разу на вихідних все обертається довкола чотирьох головних подій. Вони визначають темп життя міста і містян, роблять ауру Франківську і франкіцям.

"Свято ковалів" – нічне шоу з собакою Потоцького, віджеїнгом і джазом

Сьогодні, в суботу, 12 травня, відбуваються головні події міжнародного фестивалю "Свято ковалів".

Головна мистецька локація – Палац Потоцьких – відкриє свій простір з 12 години і вируватиме до третьої години ночі.

Площа в Бастіоні, тим не менше, також активно проводитиме час – торговиця, виставки брендів, ковальські майстерні, кулінарія, майстер-класи для дітей. А ще сьогодні ковалі зустрінуться із байкерами.

 

Вулицями міста з вітерцем і драйвом

Сьогодні у Франківську байкери відкривають сезон.

Ритуал почнеться з 12.00, на площу перед Івано-Франківським облмуздрамтеатром з'їдуться володарі сталевих коней.

З 14.00 – парад вулицями міста. Маршрут: Незалежності, Вагилевича, Грушевського, Гаркуші, Лепкого, Незалежності, Бандери, Європейська площа та площа Бастіону.

 

Поєднання молитви з музикою

Фестиваль Христового Міста "Вгору Серця" стартує сьогодні авто-, мото- та велопробігом.

А завтра розгорне в середмісті Франківська головні події. Учасники пройдуть маршем за родинні цінності і зупиняться на Вічевому майдані, де з 17.00 почнеться музична і театральна частина фестивалю. КУРС радить подивитися і послухати – фест організовує відомий франківський художник і музикант, керівник гурту "Пенсія" Ярема Стецик.

 

День матері – творчо і весело

Недільний парк у Франківську буде відданий Дню матері. Зранку тут відбудуться майстер-класи, зокрема з кулінарії для дітей. Охочі долучаться і висадять трояндову алею. З 16.00 на літній естраді відбудеться великий концерт і вшанування творчих матерів міста. 

Окрім того, в парку передбачили ще й інші активні приємності для мам. Наприклад, в альпін-парку мамам у неділю дозволять безкоштовно випробувати себе і пройти дистанцію разом із дітьми.  

Напередодні, в суботу, 12 травня, книгарня "Є" запрошує малят на майстер-клас з виготовлення вітальної листівки для мами та читання книги "Моїй любій матусі". Початок об 11.00.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ