fbpx

Жителі Городенківського району допомогли військовим землякам на майже півмільйона гривень

Суспільство 09:15, 12.08, 2014

З березня 2014 року жителі Городенківського району зібрали більше 450 тисяч гривень. Кевларові шоломи, бронежилети, продукти харчування та інші предмети доставили з району прямо на передову.

З районного благодійного рахунку надали грошову допомогу у сумі 34 000 грн військовослужбовцям з району, які несуть службу у складі 5-го батальйону територіальної оборони (10 чол.) та їх сім’ям, а їх дітям – 12 000 грн.

За кошти з цього ж району для військових закупили і оснащення: військову форму та взуття на суму 10 380 грн, бронежилети та шоломи – 49 900 грн, мішки та електрокабель – 3986 грн, поповнення мобільних телефонів – 1000 грн, біноклі нічного бачення – 4000 грн, продукти харчування, вода – 2300 грн.

14-ти військовослужбовцям району інших військових частин, які беруть участь в АТО, надали допомогу у розмірі 46 тис. грн. Про це розповіли КУРСу в Івано-Франківській ОДА.

Окрім влади, збір коштів на допомогу армії проводять громадські організації, виконкоми сільських рад.

Городенківський "зять", вірменин за походженням, зібрав спільно з друзями 60 тисяч гривень, а підприємець Василь Боднарчук виділив 5 тисяч гривень для закупівлі певних військових речей для 25-ї повітряно-десантної бригади.

Молодіжні організації Городенки придбали прилад нічного бачення, який днями відправлять у зону АТО.

Солдати дякують землякам за підтримку і запевняють, що повернуться з перемогою додому, вигнавши ворогів і терористів з України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: