fbpx

Жителі Косівщини сплатили 800 тисяч гривень військового збору

Економіка 14:59, 12.11, 2014

Впродовж серпня-жовтня поточного року платники податків Косівського району перерахували до Державного бюджету України 811,1 тисяч гривень військового збору, зокрема у жовтні – 304,3 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник ДПІ у Косівському районі Василь Луканюк, передає КУРС із посиланням на ДФС в Івано-Франківській області.

За його словами, працівники податкової інспекції неодноразово наголошують на необхідності відповідального ставлення до нарахування та сплати військового збору, адже недотримання законодавчих норм тягне за собою застосування штрафів та/або пені і адміністративну відповідальність.

Зазначимо,  що військовий збір було впроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка збору складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи – резиденти (нерезиденти), які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, та податкові агенти.

Кошти військового збору, які надходять до бюджету від жителів Косівщини, підсилюють обороноздатність нашої країни та підтримують біженців із зони АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: