fbpx

Жителі Угринова хочуть лікуватися в медзакладах Івано-Франківська

Суспільство 15:22, 12.01, 2016

П'ять років депутати обласної ради не реагують на звернення Угринівського сільського голови Мирослава Вівчаренка з приводу обслуговування жителів села у медичних закладах Івано-Франківська.

Про це угринівський сільський голова вкотре заявив сьогодні на комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Мирослав Вівчаренко також звернувся до обласної ради щодо медичного обслуговування жителів села підстанцією швидкої медичної допомоги в мікрорайоні Пасічна міста Івано-Франківськ. Він розповів, що сьогодні у селі був похорон і жителям довелося викликати швидку, однак машина їхала 1,5 години. 

"До вас звертається 8-тисячна громада Угринова. Правдами-неправдами вони обслуговуються у закладах Івано-Франківська. Лише одиниці звертаються у райони. Давайте наведемо з цим порядок!" – закликав Вівчаренко.

Голова комісії Манолій Піцуряк пояснив, що питання трансферту повинно вирішуватися на рівні Тисменицької райради та Івано-Франківської міської ради. Обласна рада повпливати на це не може.

Голова департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко розповів, що субвенцію на екстрену медичну допомогу отримує Тисменицька районна рада, тому у першу чергу питання Угринова вирішувати потрібно на районному рівні.

Директор Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Похмурський каже, що екстрена медична допомога надається усім, хто звертається. В Угринів швидка виїжджала на 149 викликів, 25 пацієнтів були госпіталізовані у медзаклади Івано-Франківська, решта госпіталізовувалися в районну лікарню, адже у цих випадках не було такої нагальної потреби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: