fbpx

Зі Славського ремонтують дорогу до Вигоди

Суспільство 17:45, 17.08, 2018

На Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування С-141515 Славське – Вигода, що у Сколівському районі.

Як зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, ремонт цієї автомобільної дороги здійснює підрядна організація ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

У зв'язку з цим міський голова Долини Володимир Гаразд нагадав про перекриття дороги в Болехові і назвав ремонт дороги зі Сколе у Вигоду надихаючою новиною для туризму, інформують "Вікна".

"Виглядає, що у нас скоро появиться альтернатива у напрямку до Львова, бо вже другий день, як люди перекрили дорогу державного значення у Болехові з причини високої ямковості. У напрямку Долина – Вишків, на жаль, подібна ситуація, і якщо не зробити цього року ремонт дороги, то зимою проїхати у цьому напрямку буде теж дуже складно… 

Може таке бути, що підрядники-львів’яни у Вигодському керунку нам назустріч швидше дорогу зроблять, ніж "наші" переможці тендерів? 

А якщо серйозно, то це таки шалена новина у сенсі майбутнього інвестиційного розвитку нашого, бойківського регіону, для Долинщини і Сколівщини зокрема, для Славської, Вигодської та майбутньої Долинської ОТГ, бо щось про нас, бойків, на Франківщині забувають останніми часами. Будуйте свій "Куршавель", а ми "Карпатським трамваєм" будемо своїх людей вам возити на витяги. А ваших туристів у Долині соляною ропою оздоровляти. Надихаюча новина для майбутньої регіональної та міжмуніципальної співпраці!"  потішився мер Долини. 

Нагадаємо, у Болехові знімуть блокаду з дороги – в ОДА пообіцяли підлатати ями.

КУРС писав, що вже наступного року у Долині відновлять видобуток солі, а також відкриють бальнеологічний курорт. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: