fbpx

"Зважені та щасливі-6": "козак" із Івано-Франківська буде боротись за капітанство

Стиль життя 12:44, 15.09, 2016

Сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ вийде третій епізод шоу "Зважені та щасливі". Протистояння чоловіків та жінок продовжується. Чоловічу команду тренує В'ячеслав Узелков, а жіночу – Марина Боржемська-Узелкова.

Жінки програли майже всі конкурси за дві програми, а чоловікам, починаючи з цього тижня, доведеться всі побутові справи виконувати самостійно: готувати, прати, прибирати. Цього тижня учасників очікують конкурси, після яких будуть обрані капітани команд.

Було вирішено, що командам необхідно обрати лідерів, які координуватимуть роботу своїх команд. Боротись за місця капітанів жіночої команди будуть Оля Перимська та Олена Дервянко, а чоловічої – Максим Грецький та Володимир Теличак.

Володимир Теличак з Івано-Франківська вважає, що саме він заслуговує очолити гравців в синьому. Але чи вдасться йому переконати учасників стати на його бік?

"Після того, як обрали капітанів, я поставив усіх в планку на 8 хвилин, а капітана – на бігову доріжку,  коментує тренер чоловічої команди В’ячеслав Узелков. – Якщо учасник в планці падає раніше потрібного часу, я додаю капітану рівень на біговій доріжці. Капітан повинен бути найсильнішим та показувати всім приклад. Я хотів перевірити, чи команда зробила правильний вибір".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: