fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Звернення Івано-Франківської міської організації "УКРОПу" до новообраних депутатів міської ради та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа

Звернення Івано-Франківської міської організації "УКРОПу" до новообраних депутатів міської ради та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа

Політика 14:41, 17.11, 2015

"УКРОП" закликає новообраних міського голову міста Івано-Франківська та депутатів Івано-Франківської міської ради здійснити символічний акт – 4 грудня 2015 року, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, прийняти депутатську Присягу в музеї Небесної Сотні.

"Наріжним каменем Українського державотворення має стати довіра поміж громадою та її представниками в органах місцевого самоуправління. Без цієї довіри ми не збудуємо Соборної Держави, омріяної поколіннями українських патріотів.

Громадяни мають отримати символічний зримий і переконливий доказ, ясний знак та духовну маніфестацію щирості, відповідальності та патріотизму нового депутатського корпусу.

Ми, члени "Українського об’єднання патріотів-УКРОП", закликаємо новообраних міського голову міста Івано-Франківська та депутатів Івано-Франківської міської ради здійснити символічний акт – 4 грудня 2015 року, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, прийняти депутатську присягу в Музеї Небесної Сотні, присягнути не лише громаді і державі, але й пам’яті Героїв, які пролили кров за очищення України від скверни корупції та служіння власній кишені, від зрадництва та порушення законів.

Пропонуємо привести до Присяги новообраних депутатів у прямій телевізійній трансляції, щоби у випадку корупційних або зрадницьких дій депутатів мати повне право свідчити й нагадати їм про чин та рівень здійсненої ними Присяги та поставити на корупціонерах і зрадниках незмивне клеймо порушників Клятви святині Небесної Сотні.

Віримо, що такі символічні дії сприятимуть зміні мотивацій народних обранців на служіння громаді, встановленню традицій честі та пам’яті Слави Героїв.

Слава Україні!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: