субота, 20 квітня

Прикарпатські художники представили виставку до Дня Незалежності

У виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України відкрили виставку образотворчого та прикладного мистецтва митців Прикарпаття "Нас не роз'єднати”, присвячену Дню Незалежності.
Зображення 1 / 41 Використовуйте клавіші для перегляду

До експозиції увійшло понад 60 робіт художників з Калуша, Галича, Коломиї та інших районів області. Сюди увійшли не лише картини, виконані у різних техніках та на різних матеріалах, а й вироби з дерева, глини, бронзи, одяг.

Голова правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України Микола Якимечко каже, що особливість цьогорічної виставки пов’язана із патріотичним духом, який сьогодні особливо виражений.

"На превеликий жаль, ми не можемо говорити, що святкуємо День Незалежності у мирний час, бо "болить" насправді східна частина нашої Батьківщини. "Болить" і "кровоточить", не звикли ми до цього! Але це випробування, яке, ми віримо, зробить нас сильнішими, зробить нас людьми, які будуть більше шанувати і мирний час, і докладати зусилля, щоб думки були побудовані на добрі", – каже Якимечко.  

Відкриття виставки відбулось у супроводі музики у виконанні квартету "Фест"  Івано-Франківської обласної філармонії, а вихованці Івано-Франківської балетної школи Вадима Пісарєва виконали фрагменти світових класичних балетних постановок. 
Виставка триватиме до 31 серпня.

КОМЕНТУВАТИ