fbpx

15 найкращих студентів ПНУ отримуватимуть стипендії фонду "Повір у себе"

Політика 15:44, 18.09, 2019

15 студентів отримуватимуть по 2000 гривень щомісяця, ще 10 отримають допомогу на оплату гуртожитку.

НА ФОТО: ????????????????????????????????????

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є одним із 4 університетів України, який відібраний Благодійним Фондом «Повір у себе» за вагомі успіхи студентів з сільської місцевості. Вже другий рік поспіль найкращі студенти отримують допомогу Фонду.

За результатами конкурсного відбору 15 найкращих студентів отримуватимуть упродовж 2019-2020 н.р. щомісячну стипендію від Фонду «Повір у себе» в розмірі 2000 грн. Ще 10 студентам Фонд надасть фінансову підтримку в оплаті вартості за проживання в гуртожитку, інформує пресслужба ПНУ імені Василя Стефаника.

Цьогорічними стипендіатами стали: Олеся Джоголик (факультет математики та інформатики); Вікторія Максимович (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки); Анна Мотика (факультет філології); Діана Лешко (фізико-технічний факультет); Леся Шемет (Навчально-науковий Юридичний інститут); Ілона Бурч (філософський факультет); Христина Ілюк (факультет іноземних мов); Іванна Михайлишин (факультет природничих наук); Василина Заяць (факультет фізичного виховання і спорту); Ірина Шеремета (факультет туризму); Наталія Котурбаш (Педагогічний факультет); Наталія Матійчук (Педагогічний факультет); Олена Жавко (економічний факультет); Олег Кріль (факультет історії, політології і міжнародних відносин); Анна Патрило (Навчально-науковий Інститут мистецтв).

Фінансову допомогу в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету від Благодійного Фонду «Повір у себе» у 2019-2020 навчальному році отримають: Марія Курищук (факультет математики та інформатики); Ніна Козак (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки); Богдан Кравець (фізико-технічний факультет); Микола Костів (Навчально-науковий Юридичний інститут); Віталія Криса (факультет іноземних мов); Лілія Стрілецька (педагогічний факультет); Оксана Майданська (економічний факультет); Андріана Колотило (факультет історії, політології і міжнародних відносин); Микола Духніч (факультет історії, політології і міжнародних відносин); Анна Малиш (Навчально-науковий Інститут мистецтв).

Голова правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світлана Мозгова на зустрічі зі стипендіатами зазначила, що їх Фонд також надає кошти на впровадження проєктів, які би об’єднували молодих людей навколо однієї ідеї та успішно втілювалися у життя.

Благодійний Фонд «Повір у себе» заснований у 2009 році. Це неприбуткова організація. Засновники Фонду – Віктор та Ірина Іванчики. Метою фонду є сприяння розвитку освіти: матеріальна і духовна підтримка молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує. Місія – сприяти розбудові України, розвиваючи нову генерацію освічених українців шляхом надання підтримки талановитим студентам та викладачам. За період діяльності більш як 500 студентів з 63 вітчизняних університетів отримали фінансову підтримку Фонду. Благодійна організація також надає кошти на впровадження проєктів, які би об’єднували молодих людей навколо однієї ідеї та успішно втілювалися у життя.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: