fbpx

Акциз з продажу пального повинен йти на будівництво якісних доріг, – Ігор Фріс

Політика 19:32, 03.07, 2019

Кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» по 84 округу Ігор Фріс продовжує зустрічі з громадами регіону.

Побував і в селах Тлумацького району та дізнався про проблеми, з якими зустрічаються місцеві громади.

Зокрема, для мешканців села Пужники найбільш болюче питання – відсутність дороги. Місцеві нарікають, місцями тут такі ями, що в них може сховатися людина.

Акциз з продажу пального повинен йти на будівництво якісних доріг, – Ігор Фріс 1
«Люди тут не живуть, а виживають. Втім місцеві автовласники теж купують солярку і бензин та сплачують податок  у формі акцизного збору. І саме цей податок повинен іти на будівництво якісних доріг. Втім зараз цього не відбувається», – зауважив Ігор Фріс.

Окрім цього, підкреслив кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу», дороги не ремонтуються через роздроблення великих тендерів, які згодом ще й скасовуються.

Акциз з продажу пального повинен йти на будівництво якісних доріг, – Ігор Фріс 2

«Якщо виходить відповідальний, серйозний виконавець на ці тендери, той, який не готовий давати відкати, ділитися грошима, тоді тендери скасовують. Так само відбулося з цією дорогою і десятками інших автошляхів по області. Відтак вирішення одне – треба обрати владу, яка буде працювати на користь людей, а не своїх власних гаманців. Адже в Україні є фірми, які готові будувати якісні дороги, з 10-річною гарантією, за новітньою технологією. В селах необхідно принаймні робити по кілька кілометрів дороги в рік, але обов’язково якісно. Якщо цього не відбудеться, в райони не зайде жоден  інвестор. Відповідно, не скоро з’являться і робочі місця з достойною зарплатнею», – говорить Ігор Фріс.

Політична реклама
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: