fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Активіст "Голосу" Тарас Юрчило допоміг ліквідувати стихійні сміттєзвалища у селі на Прикарпатті та створити ОТГ

Активіст "Голосу" Тарас Юрчило допоміг ліквідувати стихійні сміттєзвалища у селі на Прикарпатті та створити ОТГ

Політика 20:51, 15.10, 2020

Команда «Голосу» на Прикарпатті позиціонує себе як об’єднання професіоналів, які чітко знають, як змінити край на краще. Це успішні управлінці, медики, вчителі, підприємці, діячі культури та громадські активісти. Фахівці із різних галузей розповідають, що їм вже вдалося зробити і з чим ідуть на вибори.

Кандидат до Івано-Франківської обласної та Надвірнянської районної рад від партії «Голос» Тарас Юрчило допоміг ліквідувати стихійні сміттєзвалища у селі Пнів на Надвірнянщині та долучився до створення Пасічнянської ОТГ.

Тарасові 36 років. Він уже має досвід депутатства – у 2015 році обрався до Пнівської сільської ради. Тоді вирішив зайнятися питанням збереження довкілля.

«На той час в нашій громаді взагалі ніхто не вивозив сміття. Було багато стихійних смітників. Відходи скидали хто куди міг», – згадує Тарас.

За ці 5 років з ініціативи Тараса Юрчила вдалося організувати централізований вивіз сміття.

«Я придбав машину за власні кошти і поставив її на вивіз сміття. Спочатку бюджетних коштів взагалі не було. Звертався до різних людей по підтримку, але ніхто не почув. А комусь же треба було почати справу», – каже активіст.

Водночас він зіштовхнувся зі ще однією проблемою – нерозумінням людей. Місцеві не завжди охоче платили за вивіз сміття. Ще б пак, викинути відходи десь за паркан – безкоштовно.

«В полях біля села було декілька стихійних сміттєзвалищ, де відходи нагромаджувалися десятиліттями. З моєї ініціативи з допомогою державних підприємств та приватних підприємців ми ліквідували ці сміттєзвалища», – каже Тарас Юрчило.

Всього на території села Пнів вдалося ліквідувати 8 стихійних сміттєзвалищ.

Також Тарас Юрчило виступив ініціатором створення Пасічнянської ОТГ. Згадує, тоді довелося зіштовхнутися з чималими труднощами.

«Добитися створення громади було дуже тяжко. Її в перспективному плані не було. Мали бути Надвірнянська та Зеленська ОТГ», – пояснює активіст.

Спільно з чинним нині головою Пасічнянської ОТГ Тарас Юрчило регулярно проводив збори місцевих мешканців і переконував їх. Люди – відгукнулися.

«Спільними зусиллями ми подолали всі труднощі, – відзначає Тарас. – Ми вирішили, що треба об’єднати 3-4 села і зробити громаду, яка буде незалежною від міста. В нас є і газ, і нафта, і рента. І ми будемо фінансово спроможними».

Тож в пріоритеті після перемоги на виборах у Тараса Юрчила буде розвиток Пасічнянської ОТГ.

Також, як очільник ГО «Підприємці Прикарпаття», Тарас Юрчило продовжить захищати інтереси малого та середнього бізнесу у державних органах.

Нагадаємо, перший номер у списку партії «Голос» до Івано-Франківської обласної ради Володимир Тищенко розповів, чому вирішив піти в політику.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: