fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Андрій Сторожук: «Івано-Франківськ повинен мати НЕ опозиціонера до влади, а нового депутата з команди змін»

Андрій Сторожук: «Івано-Франківськ повинен мати НЕ опозиціонера до влади, а нового депутата з команди змін»

Політика 10:36, 16.07, 2019

Кандидат у народні депутати по 83 виборчому округу від партії «Слуга народу» впевнено здобуває підтримку іванофранківців. Він багато розповідає про свою передвиборну програму та програму партії «Слуга народу». Андрій Сторожук назвав основні кроки для розвитку міста і країни, які він разом з однопартійцями готовий зробити у Верховній Раді.

– Ваше рідне місто Івано-Франківськ готове до змін. Як будете розвивати його, ставши народним депутатом України?

– Івано-Франківськ – це місто, в якому я хочу жити. Також хочу, щоб тут жили мої діти. Це місто має бути комфортним для всіх – з гідними зарплатами, відсутністю корупції і впевненістю у завтрашньому дні. Я намагатимусь зробити так, щоб молоді іванофранківці створювали тут щасливі сім’ї. А ще мрію залучити добрих інвесторів, які б створили нові робочі місця для кожного. Тільки так місто буде розвиватися і процвітати.

– Плани чудові. Але як будете їх реалізовувати?

– Найперше скажу, що Івано-Франківськ повинен мати у Верховній Раді не опозиціонера до влади, який не зможе активно лобіювати та вирішувати проблеми міста, а дієвого депутата з нової команди змін. Я матиму підтримку більшості у парламенті. Це означає, що до моєї думки прислухатимуться, ідеї підтримуватимуть. Я матиму всі шанси першочергово отримати кошти із державного бюджету на той чи інший проект. Моя робота не буде блокуватися іншими парламентарями. Те, що я йду від партії «Слуга народу», вважаю величезною перевагою. І я радію, що іванофранківці це розуміють.

– У вашій передвиборній програмі написано, що ініціюватимете будівництво нових дошкільних навчальних закладів та Палацу спорту.

– Так, адже місця в дитячі садочки не вистачає. Батьки змушені ставати на чергу ще в перші місяці після народження дитини. Вони змушені купувати додаткові ліжечка, щоб їхнього малюка взяли у дитячий садок. На 100 вільних місць є аж 170 охочих. Я радію, що народжуваність у місті зростає. Але проблема постає в тому, що дошкільні заклади ще й закривають. До прикладу, така ситуація може трапитися із ДНЗ «Теремок», що на вулиці Шевченка. Я відстоюватиму питання будівництва нових дитсадків на найвищому рівні. Хочу, щоб наші діти мали можливість рости і розвиватися як належить. Саме для цього ініціюватиму будівництво Палацу спорту. На жаль, досі Івано-Франківськ не має такого закладу. Стадіон «РУХ» необхідно реконструювати. Я сам спортсмен, і мені болить, що наша молодь займається в неналежних умовах. Та навіть попри це досягає найвищих результатів у спорті. Дітей треба підтримувати. Вони – наше майбутнє. Так само слід дбати про екологію. І не завтра про це думати, а вже сьогодні. Місто загазоване, і ми цим дихаємо. Жвавий трафік потрібно розвантажити будівництвом нових мостів. Слід укріпити береги річок наших Бистриць. Природу треба берегти і дбати про комфорт мешканців. Тоді нам вдасться зробити так, щоб в Івано-Франківську проживали щасливі сім’ї.

– Хочеться тепер поговорити безпосередньо про політику партії «Слуга народу». Як зможете зробити з чиновників, які звикли порушувати закон, відповідальних і чесних?

– Перш за все, це вдасться зробити, обравши до Верховної Ради нових, відкритих, незаангажованих політиків. У партії «Слуга народу» немає жодних колишніх парламентарів. Ми – нові і цілеспрямовані люди, які готові змінювати країну на краще. Якщо таких буде більшість у парламенті, то в першу чергу ми скасуємо недоторканість народних депутатів та запровадимо механізм відкликання нардепів, які втратили довіру виборців. Крім того, ми хочемо запровадити механізми впливу громадян на щойно ухвалені закони через референдуми і створити право народного вето. Народні обранці повинні пам’ятати, що їх обрав народ, вони повинні працювати на благо громадян, а не реалізовувати «схеми» задля власного збагачення.

– Як партія «Слуга народу» буде боротися із цими корупційними схемами?

– Треба позбавити СБУ, ГПУ та Національну поліцію непритаманних їм функцій ущемлення бізнесу. Звільнити бізнес від свавілля чиновників і рейдерів. Впровадити обов’язкову конфіскацію майна корупціонерів. Забезпечити реальну незалежність антикорупційних органів. Крім того, ми хочемо запровадити систему грошової винагороди для громадян за виявлення корупції. Коли кожен із цих механізмів запрацює – корупція зникне сама по собі.

– Зараз всі надії на припинення війни покладають на Президента Зеленського і партію «Слуга народу». Як будете боротися з агресором?

– Найперше скажу, що агресор дуже сильний. До цього питання з Росією треба дуже виважено підійти. Я не хочу більше жертв. А як можна прораховувати подальші кроки війни, якщо у нас свавілля у Збройних Силах України та Міністерстві оборони? Тут, як і всюди, є численна корупція і безлад. Спершу треба навести з цим порядок. Треба відновити формування Збройних сил за стандартами НАТО. Запровадити найжорсткіші покарання за корупцію і розкрадання армії. І найголовніше – демонополізувати оборонні закупівлі. Адже саме тут спостерігається численний прояв махінацій.

– Українців турбує питання тарифів на комунальні послуги. Їх необґрунтовано завищують. Чи партія Президента України готова вирішувати цю проблему?

– Вартість електроенергії та газу, безумовно, завищена. За останні роки вона необґрунтовано зростала, а люди не могли з цим нічого вдіяти. Так, ми всі залежні від монополістів, які встановлюють правила гри: свої ціни на послуги і якість. Однак, якщо запровадити державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, ситуація одразу зміниться. Конкуренція збільшить якість і зменшить ціну. А ще партія «Слуга народу» хоче збільшити власний видобуток енергоресурсів та скасувати всі формульні ціноутворення на кшталт «Роттердам+».

– Як будете вдосконалювати систему освіти і медицини?

– Зарплата вчителя має бути втричі більшою, ніж мінімальна зарплата іншого громадянина. І це як мінімум. Вчитель виконує надзвичайно важливу роль у житті кожної людини. Він повинен мати гідну винагороду за свою роботу. Так само це стосується лікарів. А щоб уникнути корупції і хабарництва у медичній галузі, треба запровадити систему обов’язкового медичного страхування.

– Чому ви переконані, що ці плани вдасться реалізувати?

– Заради цього і йду в парламент. Зараз ми бачимо ситуацію, коли робота Президента блокується. Жодних кардинальних рішень він не може зробити. Так само не може зробити жодних кадрових призначень, за винятком офісу Президента. Старі політики затягують процес розвитку України. Коли ми будемо в більшості, це можна буде реалізувати значно легше і швидше. Ми за місяць зробимо те, що інші лише обіцяли. Тому закликаю виборців підтримати партію «Слуга народу» на дочасних парламентських виборах і збудувати разом країну мрії.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: