fbpx

Авторами негативних постів про переселенців займуться правоохоронці, - очільник Коломийщини

Політика 19:55, 04.05, 2022

Голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков закликав мешканців району не поширювати в соцмережах негатив про переселенців.

Із цим закликом Глушков виступив в ефірі НТК.

На жаль, останнім часом я знову бачу в соцмережах, як наші краяни, інколи депутати різних рівнів розповсюджують фейкову інформацію щодо участі наших переселенців у Збройних Силах України. Військові комісари відповідально ставляться до покладених завдань. Всі, хто має бути залучений до служби в ЗСУ, або вже отримали, або найближчим часом отримають відповідні повістки для того, щоби з’явитися на медкомісії, пройти уточнення облікових даних. Це стосується, в тому числі, й переселенців”, – сказав він.

Глушков наголосив, що дуже багато переселенців вже перебувають на фронті: “Вони привезли сюди своїх рідних і повернулися назад, щоб захищати Україну, і навіть самостійно звертаються до військкомату”.

“Немає різниці, звідки людина, всюди є різні люди. Одні добровольцями йдуть на фронт, інші – шукають приводи та підстави, як не з’явитися до військкоматів. Але ділити людей на “своїх” чи “чужих” ми не маємо права. Це несправедливо, це неправильно – зараз військовий час і така інформація не сприяє виконанню завдань”, – наголосив Глушков.

Голова РВА також додав, що сьогодні дав доручення правоохоронцям моніторити соцмережі, виявляти таких осіб і відповідно вживати щодо авторів заходів згідно з українським законодавством.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: