fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Без громадськості, без преси та обговорення": Савчук розповіла, як комітет розглядав проєкт про продаж землі

"Без громадськості, без преси та обговорення": Савчук розповіла, як комітет розглядав проєкт про продаж землі

Політика 16:17, 18.10, 2019

Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України всього за кілька хвилин розглянув та проголосував за проєкт закону, що передбачає розпродаж землі з 2024 року всім іноземцям, фізичним і юридичним особам, особам без громадянства.

Проєкт розглянули без преси, обговорення та з фантастичною швидкістю. Про це в мережі повідомила депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук.

“Б’ють усі рекорди! О 08:40 дзвінок. Запросили на засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики на 09:00. Хоча засідання повинно було відбутися сьогодні, 18 жовтня, о 14:30. За 10 хв. усе розглянули й проголосували. 10 хвилин на 11 альтернативних законопроектів! Ще не пройшло й двох місяців роботи, а влада ховається від людей. Питання продажу землі – дуже важливе для всієї країни, але Комітет вирішив, що може приймати рішення без громадськості, без преси та обговорення.
Комітет проголосував за законопроект #2178_10 від 10.10.2019 як за основу до першого читання. Проєкт закону передбачає ропродаж землі з 2024 року всім іноземцям, фізичним і юридичним особам, особам без громадянства. Іноземцям, які орендують землю протягом трьох років, можна купувати землю одразу після вступу в дію закону”, – написала народна депутатка Оксана Савчук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: