fbpx

Більш як 26 000 прикарпатців у квітні отримають по 1000 грн допомоги

Політика 13:24, 14.04, 2020

Одноразову допомогу люди отримають у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Виплата допомоги передбачена постановою Кабміну від 1 квітня 2020 р. № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

Одноразова допомога надаватиметься:

  1. Одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»).
  2. Одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
  3. Одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Виплата одержувачам одноразової грошової допомоги буде здійснена через установи уповноважених банків чи через Укрпошту.

У квітні 2020 року одноразову виплату в сумі 1000 гривень в Івано-Франківській області отримає близько 26,5 тисяч громадян.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: