fbpx

Чи безпечні онлайн-кредити в Україні

Політика 16:10, 24.02, 2020

Кількість мікрофінансових організацій постійно зростає. Це обумовлено зацікавленістю користувачів, яким пропонують вигідні умови майже в кожній МФО. Банки не завжди йдуть назустріч клієнтам, часто відмовляють у видачі позик. Тому українці звертаються в інтернет-сервіси для отримання грошей без клопоту.

Чи безпечні онлайн-кредити в Україні 1

Особливості мікрокредитування

Оформити позику в МФО мають можливість усі громадяни України, яким виповнилося 18 років, але в деяких компаніях, наприклад в Credit Lite, позики видають від 21 року. Головною перевагою кредиту в МФО перед банківською позикою є спрощена система видачі коштів і великий відсоток схвалення. Особливості кредитування в режимі онлайн:

  • мікропозику можна отримати цілодобово;

  • не потрібна довідка про зарплату і певний трудовий стаж;

  • кошти швидко перераховують на картковий рахунок – економія часу;

  • не потрібен поручитель, заставне майно, особиста присутність;

  • перші позики новим клієнтам часто видають під нульовий відсоток.

Щоб отримати швидкий кредит онлайн без дзвінків, треба зайти на сайт Credit Lite (creditlite.com.ua) або іншої компанії, яку ви обрали. Далі – залишити заявку на сайті й заповнити анкету. У 95% випадків позичальникам схвалюють запит навіть при поганій кредитній історії та відсутності офіційного джерела доходу.

Безпечність онлайн-кредитування

Під час оформлення мікропозики користувач надає кредитору персональну інформацію. При заповненні анкети потрібно вказувати достовірні відомості про себе. Крім того, МФО часто запитують інформацію щодо працевлаштування, розміру заробітної плати, додаткового джерела доходу. Довідка не потрібна, але разом з анкетою інколи необхідно відправити сканкопії або фото основних документів. Наступний крок – зазначення реквізитів платіжної карти, на яку клієнт бажає отримати кошти.

Будь-які позики онлайн на карту вигідні за дотримання наступних умов:

  1. Позичальник свідомо підходить до вибору кредитної організації. Слід надавати перевагу тим компаніям, які багато років працюють на ринку мікрокредитування.

  2. Клієнт уважно читає кредитний договір перед тим, як затвердити його електронним підписом. Необхідно звертати увагу на пільгові умови, відсоток, строк дії договору, можливість пролонгації кредиту.

  3. Перед тим, як скористатися послугами кредитування, треба перевірити наявність у компанії чинної ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг України.

Доступність і легкість отримання позик через інтернет зробили такі послуги дуже популярними. Щоб отримати позику без відмови, треба надавати достовірну інформацію і слідкувати, щоб не було непогашених боргів перед МФО. Тисячі українців звертаються в МФО, коли терміново потрібні гроші, наприклад, на погашення боргу.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: