fbpx

Де мешканці Івано-Франківської громади дізнаються новини, - соціологія

Політика 12:23, 31.10, 2023

Основними джерелами інформації про ситуацію в Івано-Франкіівській громаді для її мешканців є канали в месенджерах (70%), соціальні мережі (52%), інтернет-ЗМІ (36%), телебачення (32%) та спілкування з друзями (18%).

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке проводилося Українським центром вивчення громадської думки «Соціоінформ» у вересні 2023 року. Результати оптивування сьогодні оприлюднила Громадянська мережа ОПОРА.

Особи старшого віку (50 років і старші) віддають перевагу традиційним ЗМІ (телебаченню, радіо, пресі). Натомість сучасні медіа (канали у месенджерах, соціальні мережі, інтернет-ЗМІ) більш популярні серед осіб молодших за 50 років.

70% жителів Івано-Франківської громади переконані, що можуть відрізнити справжню новину від фейкової, 20% – не можуть цього зробити. Важче розрізняти фейкові і справжні новини жінкам та мешканцям сіл.

76% жителів Івано-Франківської громади цікавляться місцевою політикою, 22% – не цікавляться. Найбільш зацікавлена політикою вікова категорія 40-59 років (цікавляться 80-81%).

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: