fbpx

Де знайти роботу в Польщі з високою зарплатнею

Політика 10:23, 25.10, 2022

Багато українців до повномасштабного російського вторгнення з задоволенням відправлялися на заробітки до Польщі. З початком війни ситуація суттєво змінилася через наплив біженців. Але незважаючи на це, чимало підприємств Польщі потребують працівників робітничих професій.

Переваги роботи в Польщі

Головна перевага, яку надає робота в Польщі, – це висока зарплатня, схожий менталітет, а також мова. Люди, які володіють українською, зможуть швидко пристосовуватися та зрозуміти польську мову через величезну кількість схожих слів.

Переваги працевлаштування в Польщі:

  • Роботодавці дуже серйозно ставляться до законів, тому вчасно та без затримок виплачують зарплатню.
  • Варто зазначити простоту перетину кордону, а також невелику віддаленість від більшості українських міст. Простіше доїхати до Польщі зі Львова, тому що звідти курсують рейсові автобуси.
  • Завдяки тому, що в України та Польщі спільні кордони, можна часто навідуватися до родичів.
Де знайти роботу в Польщі з високою зарплатнею 1

Де знайти роботу в Польщі?

Найпростіше наразі влаштуватися на роботу вузьким спеціалістам, які мають професію у сфері машинобудування та металургії. Це пов’язано з тим, що у невеличких польських містах розміщені заводи з виготовлення та збирання автомобілів. Багато вакансій у харчовій промисловості. Це стосується м’ясокомбінатів, рибних виробництв, які займаються виготовленням консервів або підготовкою риби.

Дехто з працівників самостійно їде в Польщу та шукає роботу на місці. Але більшість працівників бажають захисту та оформлення всіх необхідних документів, які включають в себе страхування. Саме тому віддають перевагу посередникам, які допомагають в оформленні документів та з пошуком роботи. Таким компаніям потрібно виплачувати гроші за їхні послуги. Але наразі сучасні новини роботи за кордоном говорять, що найпростіше влаштуватися висококваліфікованим спеціалістам, бо зараз спостерігається їх дефіцит в країнах Євросоюзу. Варто зазначити, що для працевлаштування доведеться підтверджувати диплом та складати іспити на знання мови.

Нещодавно в Україні з’явився сайт layboard.com, який дозволяє напряму влаштуватися на роботу в Польщі без посередників. Це заощаджує кошти та дозволяє у стислі терміни відшукати роботу мрії. Щоб бути у курсі подій та відшукати роботу за кордоном, в Євросоюзі, варто скористатися сайтом layboard.com. Це чудовий майданчик, який публікує новини, що стосуються особливостей працевлаштування та законодавства в європейських країнах. Мешканці України зможуть бути в курсі трудового законодавства в європейських країнах, що дозволить правильно обрати державу для міграції та роботи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: