fbpx

Делятинські медики отримали Toyota Land Cruiser зі спецобладнанням

Політика 17:45, 06.01, 2020

Медики делятинського пункту невідкладної допомоги отримали ключі від новенького спецавтомобіля позашляховика Toyota Land Cruiser Prado.

Автомобіль має підвищену прохідність і оснащений електрокардіографом, зовнішнім автоматичним дефібрилятором, пристроєм для кисневої терапії, апаратом для визначення вмісту цукру в крові, набором для екстрених пологів, носилками, санітарною сумкою та набором для надання першої медичної допомоги, повідомляє сайт Делятинської ОТГ.

Делятинські медики отримали Toyota Land Cruiser зі спецобладнанням 1

Автомобіль буде передбачений для обслуговування та оперативного транспортування хворих смт Делятина та сіл Заріччя, Білі Ослави, Чорний Потік та Чорні Ослави.

Делятинські медики отримали Toyota Land Cruiser зі спецобладнанням 3

Варто зазначити, що після встановлення на авто спеціального приладу – трекера – медики, які здійснюватимуть виїзди на виклики до хворих, обов’язково пройдуть спецкурс – навчання з експлуатації та практичної інтерпретації: від початку виїзду до довезення хворого у пункт призначення (відзначення у спеціально розробленій електронній системі часу виїзду, перебування у дорозі, прибуття до хворого, доставки до лікарні в той момент, коли траєкторія руху автомобіля відображатиметься на спеціальній електронній карті-схемі).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: