fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Депутат облради від «ВОЛІ» Ольга Федишина закликала уряд виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті

Депутат облради від «ВОЛІ» Ольга Федишина закликала уряд виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті

Політика 21:25, 12.07, 2019

Замість того, щоб вирішувати нагальні проблеми людей, члени уряду та його очільник стали активними учасниками виборчих перегонів в Україні. Зокрема йдеться про те, що уряд саботує ліквідацію наслідків стихійного лиха на Прикарпатті.  

Про це заявила депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина на сьогоднішній сесії.

«Мене це питання дуже турбує, оскільки я є депутатом від Надвірнянського району, де є такі населені пункти як Битків і Пнів, які дуже постраждали від негоди у квітні – червні цього року. Сьогодні з обласного природоохоронного фонду виділили кошти, за рахунок яких лише частково вдасться ліквідувати наслідки стихії. Але мене дивують наступні факти. Якщо ми знаємо, що потреба області в коштах на ліквідацію наслідків стихії складає більш як 400 мільйонів гривень, то чому облдержадміністрація просить з держбюджету лише 100 мільйонів?! Але ще більш дивним є те, чому уряд, розглянувши звернення області про виділення хоча б ста мільйонів гривень, дає відповідь, що вони погоджуються дати лише 30?» – сказала Ольга Федишина.

На її думку, це є повним ігноруванням проблеми з боку уряду.

«Ми неодноразово звертались з цього приводу. Народний депутат України Юрій Дерев’янко протягом останніх місяців подав десятки звернень і запитів до Кабміну, Президента, міністерств та Держводагентства щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії з резервного фонду держбюджету. Замість того, щоб допомогти постраждалим областям в Західній Україні, члени уряду займаються виборчими перегонами та на всі наші звернення лише надсилають відписки», – сказала депутат.

Федишина також висловила сподівання, що уряд таки зверне увагу на цю ситуацію і всі необхідні кошти будуть виділені.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: