fbpx

Депутат сільради на Прикарпатті не задекларував приміщень на 5 млн грн, – НАЗК

Політика 18:40, 24.12, 2021

Депутат П’ядицької сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області Мирослав Червінський не задекларував телятник, адміністративну будівлю, низку нежитлових приміщень і землю на загальну суму понад 5 млн грн.

Про це йдеться в акті автоматизованого контролю Національного агентства з питань запобігання корупції за повнотою заповнення декларації, повідомляє Слово і діло.

Як вказується у документі, депутат Червінський не задекларував телятник загальною площею 1741,4 квадратних метри в селі П’ядики вартістю 1,011 млн грн. Також він не вказав адміністративну будівлю площею 1987,4 кв. м у селі Турка Івано-Франківської області вартістю 3,6 млн грн. Забув політик і про низку іншої нерухомості на понад 412 тисяч грн (три столярні цехи, два телятники, кузню, картоплесортувальний пункт, швейний цех, льонопереробний пункт, гідронасосна станція, льонозавод, вівчарник, ремонтну майстерню, майстерню, зерносклад і п’ять земельних ділянок).

Сам він пояснив, що не вказав майно, бо у нього відсутні навички заповнення декларації, але це не спростовує заповнення ним недостовірних відомостей.

«Недостовірні відомості, зазначені у декларації, відрізняються від достовірних на суму 5 023 929 грн, що перевищує 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації. У діях суб’єкта декларування встановлено ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 366-2 Кримінального кодексу України», – йдеться в акті НАЗК.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: