fbpx

Депутати «ЄС» придбали для бібліотек Прикарпаття книги Степана Процюка

Політика 20:40, 23.07, 2021

Сьогодні в офісі «Європейської Солідарності» відбулася презентація романів Степана Процюка та автограф-сесія з письменником.

Організувала презентацію психотерапевтка, депутатка Івано-Франківської міської ради Надія Когутяк.

«Пан Степан визнаний автор психологічної прози. Я прочитала останній роман «Пальці поміж піском» і зрозуміла, що це чудовий приклад єдності літературного таланту та розуміння психології людини… Роман затягує, і ти мусиш його дочитати. Я отримала справді глибокий досвід переживання з головними героями подій післясталінської епохи крізь призму людських доль», – сказала Надія Когутяк.

Депутати «ЄС» придбали для бібліотек Прикарпаття книги Степана Процюка 1

Степан Процюк презентував глядачам: психобіографічний роман про Володимира Винниченка “Маски опадають повільно”, друге видання роману про Василя Стефаника “Троянда ритуального болю” та крайній роман “Пальці поміж піском”.

Депутати «ЄС» придбали для бібліотек Прикарпаття книги Степана Процюка 2

Після презентації романів і спілкування з письменником про українську літературу та її представлення у сучасному контенті учасники події придбали кількадесят книг Степана Процюка, значна частина яких за ініціативи депутатів міської та обласної ради від «Європейської Солідарності» буде передана у бібліотеки Івано-Франківщини.

Депутати «ЄС» придбали для бібліотек Прикарпаття книги Степана Процюка 3

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: