fbpx

Дерев’янко вимагає виділити кошти з державного бюджету на спортивний басейн у Надвірній

Політика 20:24, 12.07, 2019

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить виділити з Державного бюджету кошти на завершення будівництва спортивного басейну в Надвірній.

Про це повідомила пресслужба нардепа.

Дерев’янко зазначив, що Надвірнянський район є одним із найбільших районів Івано-Франківської області, в якому близько 20 тисяч осіб – це діти шкільного віку, які потребують забезпечення нормальних умов для їхнього фізичного розвитку, занять спортом та здорового способу життя.

«Однак для задоволення цих потреб на території району відсутня належна спортивна інфраструктура. Це єдиний район в області, в якому немає спортивного плавального басейну», – обурився нардеп.

Він відзначив, що на сьогоднішній день вже зроблено певні кроки для розв’язання цієї проблеми.

Однак в попередні роки було профінансовано лише 450 тис. грн. Наявна сума коштів дозволила спорудити фундамент спортивного залу, облаштування металевого каркасу.

У 2016 році Надвірнянська районна рада Івано-Франківської області вирішила передбачити в бюджеті району 50 тис. грн для продовження будівництва вищевказаного басейну. Зазначені вище кошти перераховані як субвенція до бюджету області.

«Оскільки кошторисна вартість будівництва зазначеного вище спортивного плавального басейну становить 24 687,556 тис. грн, для продовження та завершення будівництва цього об’єкта необхідним є виділення коштів саме з Державного бюджету», – переконаний депутат.

Тому він просить Кабмін вжити заходів щодо виділення із Державного бюджету коштів на завершення будівництва спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ), на вул. Міцкевича, 3а в м. Надвірна.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко з 2012 року неодноразово звертався до Президента України, Кабміну, Міністерства фінансів, Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо необхідності фінансування будівництва спортивного плавального басейну в м. Надвірна з усіх можливих джерел.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: