fbpx

Discursus перевидає книжку "Бомжі Донбасу" - стартував передпродаж

Політика 17:20, 11.07, 2023

Франківське видавництво Discursus повідомило, що додруковує книжку Олексія Чупи “Бомжі Донбасу”, та оголосило її передпродаж.

«Є книжки, які мають почитати всі. «Бомжі Донбасу» — серед них. Написана у 2012 році і пророча до дрижаків», — наводять відгук Катерини Заремби видавці. Та додають, що неодноразово отримували прохання від читачів отримати цю книжку.

“Тому разом з автором (Олексій Чупа) ми вирішили додрукувати новий тираж”, – зазначають на сторінці Дискурсусу у фейсбуці.

Поліграфічно книжка відрізнятиметься від першого видання тим, що буде збільшений формат з Б6 до А5, а також буде тверда обкладинка замість м’якої. Всередині — все той же текст, «пророчий до дрижаків».

Передмова до книжки – письменника Юрія Іздрика: “Очікування мають здатність не справджуватися. Особливо — очікування очевидного. А цілком очевидним видавалось би, що в період, коли доля цілої країни вирішується на територіях довкола Донецького басейну, книжка автора з Макіївки під назвою «Бомжі Донбасу» виявиться гостросоціальною публіцистикою або ж т. зв. «чорним реалізмом». Певну неоднозначність вносить хіба підзаголовок «Homo Profugos» (людина-вигнанець, бурлака), формально дублюючи назву, а по суті — маркуючи текст латиною, що може слугувати своєрідним фейс-контролем на вході в романний простір. Латина немов застерігає: не все тут так просто, як видається, а отже, не варто надто покладатися на очікування очевидного”.

Наклад книги очікують наприкінці серпня, а зараз н сайті можна оформити передзамовлення – тут

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: