fbpx

Донейти для "Голосу": тепер підтримати партію можна онлайн

Політика 21:04, 07.10, 2020

Партії, які спонсорують олігархи, працюють на олігархів. Але ті партії, які підтримують українці, працюють на українців.

«Голос» — єдина партія у парламенті, яку не фінансує жоден олігарх. І ми вже рік працюємо і змінюємо країну саме завдяки пожертвам виборців.

Тепер «Голос» можна підтримати ще простіше, ніж раніше: це можна зробити онлайн за допомогою BankID. Кожен внесок важливий і піде на розвиток та роботу партії не лише у Верховній Раді, а й на місцях.

“Партію «Голос» не спонсорує жоден олігарх. Це є велика розкіш, бо ми можемо голосувати, створювати списки та приймати рішення так, як вважаємо за правильне. Цією розкішшю ми користуємось вже рік. Я вдячна кожному з вас за те, що це є можливим. Завдяки пожертвам людей з усієї країни ми зайшли в Верховну Раду рік тому. Людей, які вирішили підтримати новостворену партію і дати нам шанс. І рік ми працювали виключно на людей. Нам не соромно за жоден законопроєкт, за жодне голосування, за жоден протест, — зазначила голова партії Кіра Рудик. — Сьогодні ми плануємо повторити це на місцях. Мені приємно слухати компліменти щодо наших списків, в яких немає представників забудовників, чортів, олігархів. Завдяки вам у цих людей є шанс прийти до влади і працювати так само чесно — на місцях”.

Фінансово підтримати партію можна за посиланням.

Щоб підтримати команду “Голосу” на Прикарпатті, у списку вибираємо “Івано-Франківська обласна територіальна організація”.

Донейти для "Голосу": тепер підтримати партію можна онлайн 1

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: