fbpx

"Електроавтотранс" купило мийку для автобусів та тролейбусів

Політика 18:58, 12.06, 2019

Франківське комунальне підприємство "Електроавтотранс" уклало договір з київським підприємством "Ювента-К" про встановлення автоматичної експрес-мийки для миття автобусів та тролейбусів.

НА ФОТО: мийка для муніципальних автобусів у Вінниці

Тендер з очікуваною вартістю 400 тисяч гривень КП “Електроавтотранс” оголосило у травні. У закупівлі взяв участь лише один учасник (ТОВ “Ювента-К”), який запропонував встановити мийку за 398 880 грн.

Оскільки інших учасників не було, а тендер оголошувався на допорогову суму, 6 червня КП “Електроавтотранс” уклало договір з ТОВ “Ювента-К”.

Мийку мають змонтувати до кінця липня.

В ціну входить вартість перевезення, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, введення в експлуатацію мийки, матеріали, тари, упаковки та маркування.

Постачальник також має провести реконструкцію та підготовку підлоги для монтажу автоматичної експрес-мийки. Після виконаних робіт підлога має бути неслизькою, морозостійкою, ударозахисною. Зливні решітки мають бути виконані з металу, покритого захисним антикорозійним матеріалом.

Для участі в тендері необхідно було надати не менше одного позитивного відгуку про позитивну співпрацю. Рекомендацію ТОВ “Ювента-К” надала Служба зовнішньої розвідки України.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ТОВ “Ювента-К” зареєстроване у Києві у 2007 році. Засновниками фірми є кияни Сергій Задорожний та Максим Мусієнко.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: