fbpx

Етапи створення сайту

Політика 15:37, 31.05, 2021

Незалежно від того, який за масштабом буде сайт, необхідно грамотно з професійної точки зору поставитися до його проєктування і створення.

Тільки комплексний підхід дозволить зробити сучасний і затребуваний проєкт. Спочатку проводиться планування, аналіз і визначення стратегії. Це найважливіші етапи, від яких буде залежати ефективність.

Технічно грамотна розробка сайту доступна тільки професіоналам в цій сфері, в іншому ж разі легко можна втратити важливі деталі, які в майбутньому буде складно виявити і виправити належним чином.

Етапи створення сайту 1

Планування: що обов’язково врахувати?

Більшість людей відразу шукають фахівця, який створює сайти, не надаючи належної уваги процесу плану розробки. Однак часто такі проєкти не реалізуються належним чином або згорають ще на етапі роботи.

Етапи створення сайту 2

Аналітика

Спочатку слід визначитися з цільовою аудиторією і аналізу конкурентів на ринку. Це важливий етап. Власнику сайту необхідно чітко розуміти потреби аудиторії та запропонувати те, чого не вистачає на ринку, щоб потенційні клієнти звернули увагу.

Рекомендується вивчити ресурси конкурентів, подивитися їх вирішення, знайти в проєктах як переваги, так і недоліки, щоб зрозуміти, які рішення варто реалізувати, щоб знайти свою аудиторію.

Постановка цілей

Вивчаємо нішу клієнта і визначаємо, навіщо потрібен сайт і які питання він повинен вирішувати. Це може бути магазин товарів або послуг, інформаційне представництво компанії в мережі, стартап для молодої фірми. Це питання обговорюється з замовником і вирішує певні завдання. Клієнт повинен чітко усвідомити, з якою метою він створює ресурс.

Після того як завдання зрозумілі, визначається цільова аудиторія. Необхідно з’ясувати, для кого створюється ресурс, кому він буде цікавий і чому. Необхідно врахувати особливості аудиторії при програмуванні. Врахувати контент, дизайн, функціональні особливості і структуру.

Після прийняття рішення вивчається маркетингова складова. Знаходяться конкуренти, перевіряється актуальність товарів і послуг. Якщо є сезонність, то це питання також враховується. Етапи створення сайту 3

Дизайн

Сайт під ключ має на увазі цілий комплекс етапів розробки, кожен з яких має важливе значення для правильного функціонування. Дизайн оцінюється передусім. Він повинен бути комфортним для сприйняття. Якщо візуально клієнту буде некомфортно, то він покине ресурс, навіть якщо на ньому буде актуальна для нього інформація.

При створенні дизайнер враховує особливості технічного завдання. Якщо компанія має свій корпоративний стиль, то і дизайн розробляється на його основі. Якщо його немає, то він розробляється спільно з замовником.

Верстка

За допомогою мови HTML фахівець переводить дизайн в робочий проєкт, де кожна кнопка буде виконувати певні дії, відкриваючи потрібну інформацію. Розміщується основний контент, який в майбутньому можна буде доповнювати і редагувати.

Якщо ресурс – це інтернет-магазин, то велика увага приділяється верстці карток товару. Вони повинні бути зрозумілими, містити технічну інформацію. При бажанні проводиться розробка адаптивної версії для комфортного використання з будь-якого гаджета.

Програмування

Основна складова при створенні сайтів – це програмування. Під таке завдання потрібен кваліфікований фахівець. Він розробляє складні функції у вигляді можливості оплати на сайті, калькулятора, конвертації валют. Тобто реалізує ті функції, які не входять в стандартний пакет.

Наповнення контентом та тестування

На цьому етапі додається текстова та графічна інформація. На підставі семантичного ядра пишуться тексти для просування. Сторінки проходять внутрішню оптимізацію.

Тестування проводить тестувальник, який повністю перевіряє функціональність ресурсу. Виявляє помилки, які усуваються в найкоротший час.

Після закінчення всіх робіт ресурс повністю передається замовнику. Може бути обговорено гарантійне і післягарантійне обслуговування.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: