fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Фракція «Європейської Солідарності» наполягає на необхідності скликання сесії облради щодо епідепімологічноі ситуації в регіоні

Фракція «Європейської Солідарності» наполягає на необхідності скликання сесії облради щодо епідепімологічноі ситуації в регіоні

Політика 18:20, 27.02, 2021

Фракція «Європейської Солідарності» наполягає на необхідності виконання нашої ініціативи і скликання сесіі облради щодо епідепімологічноі ситуації в регіоні.

“Пасивність голови обласної ради громадянина О.Сича в цій в цій критичній ситуації вважаємо доволі промовистою. Голові обласної ради та фракції Свобода треба припинити покривати своїх партнерів з партії «За майбутнє» і чесно визнати, що робота гірськолижного курорту Буковель, в той час, коли всі європейські гірськолижні курорти Європи закриті, несе смерть прикарпатцям.

Ми вітаємо рішення голови облради не бути у відпустці в цей період, і сподіваємось, що він нарешті перерве і власну пасивність у питаннях захисту прикарпатців від епідемії”, – йдеться у звернені фракції.

У партії зазначають, що чітко і послідовно відстоюють питання активізації зусиль та ресурсів обласної влади на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

“Вважаємо за необхідне нагадати, що уже другий тиждень поспіль частина лікарень Івано-Франківщини переповнені хворими, решта заповнені на 90%. У Богородчанах розгорнули перший в Україні мобільний госпіталь для лікування хворих на COVID-19, і мешканцям Прикарпаття досить часто доводиться обирати між лікуванням вдома і госпіталізацією до медичних закладів в інших областях. При цьому досі не названо основні джерела поширення інфекції, а Буковель продовжує працювати”, – зазначається у повідомленні.

“Європейська Солідарність” закликала Олександра Сича скликати позачергове засідання сесії Івано-Франківської обласної ради та прийняти конкретні рішення для протидії епідемії COVID-19.

Зокрема пропонують проголосувати за виділення коштів на виплати надбавок працівникам обласних закладів охорони здоров’я, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, та забезпечити медичні заклади всім необхідним. Там бракує кисневих концентраторів та багато іншого.

Повідомляється, що фракція Європейської «Солідарності» в Івано-Франківській обласній раді двічі зверталася до голови облради Олександра Сича з ініціативою скликання позачергових засідань сесії через критичні ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.

27 листопада 2020 року , коли на всій території України була критична ситуація з поширенням COVID-19 та 23 лютого 2021, коли медична система Івано-Франківській області опинилася на межі колапсу.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: