fbpx

Франківців просять на два дні обмежити споживання електрики - ремонтують підстанцію в центрі

Політика 09:16, 28.06, 2023

Прикарпаттяобленерго просить франківців обмежити використання енергоємних приладів на 28-29 червня через ймовірність зниження якості електропостачання.

На території підстанції, що живить центр Івано-Франківська та кілька прилеглих вулиць, проводитимуть складні ремонтні роботи: старе обладнання, що зносилось та відпрацювало свій робочий ресурс, замінять на сучасне, забезпечивши йому захист від зовнішніх умов.

Можливі порушення надійності та якості електропостачання у мешканців вулиць Пулюя, Карпатська, Довга, Північний Бульвар, Зв’язкова та частково вулиць Набережна, Галицька, Княгинин, Гарбарська та суміжних із ними.

Щоб планово не вимикати електроенергію на приєднанні, споживачів перезаживлять за тимчасовою схемою, проте, щоб обійтись без аварійних вимкнень, потрібне сприяння представників бізнесу та населення.

Прикарпатські енергетики просять мешканців згаданої частини міста за можливості не перенавантажувати електромережі у цей період.

Щоб бути спокійними за свої електроприлади, енергетики радять вимикати їх з розеток у випадку вимкнень або ж просто виходячи із дому.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: