fbpx

Франківців просять прийняти на проживання 150 іноземних волонтерів

Політика 16:47, 05.11, 2019

Міжнародна громадська організація AIESEC цієї зими запросила приблизно 150 іноземців в Івано-Франківськ та регіони.

Основна мета іноземних волонтерів – робота над соціальними проєктами, які створені на базі Цілей Сталого Розвитку від ООН.

Оскільки однією із цілей лідерів AIESEC є обмін культурами, то молодь пропонує людям долучитись до громадської діяльності та взяти участь у програмі “Host Family”, тобто стати приймаючою сім’єю.

Ідея “Host Family” – створення унікальної комунікації з ідеальними умовами для підвищення рівня володіння англійською мовою, пізнання інших культур та розвитку важливих особистих та ділових якостей.

Що ви отримаєте?
– спілкування англійською;
– познайомитеся з волонтерами із різних країн світу та дізнаєтеся про їхню культуру та традиції без відриву від роботи/навчання/повсякденного життя;
– абсолютно безкоштовно урізноманітните своє життя та станете ближчим до світових тенденцій.

Що потрібно для того, щоб взяти участь у програмі? Головне – бажання розвиватися, відкривати себе світу та дізнаватися про ідеї та цінності іншої культури, а також окреме ліжко, вільний доступ до кухні, ванної та інтернету.

В період з 16 січня до 27 лютого ви зможете прийняти в себе вдома іноземного волонтера та відчинити свої двері для нового досвіду!

За більш детальною інформацією звертатись можна в міський локальний комітет “АЙСЕК – Івано-Франківськ” за адресою вул. Шевченка, 3, а також через соцмережі Instagram чи за номером +380969563596 – Анна-Софія.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: